عمومی

بهترین روانشناس مرد در میرداماد【سال1403】❤️+ لیست 5 تایی

ما قصد داریم در این مقاله شما عزیزان را با بهترین روانشناس مرد در میرداماد آشنا کنیم. کاربردهای روانشناسی مانند درمان سلامت روان، افزایش عملکرد، خود درمانی و بسیاری از زمینه های دیگر تأثیر زیادی بر سلامت و زندگی روزمره ما دارد. خلاصه کردن همه حوزه های موجود در روانشناسی در یک تعریف مختصر دشوار است، اما موضوعاتی مانند رشد، شخصیت، افکار، احساسات، عواطف، انگیزه ها و رفتارهای اجتماعی بخشی از آنچه روانشناسی به دنبال درک آن است را نشان می دهد.

روانشناسی چیست؟

زندگی همیشه با چالش هایی همراه است و این چالش ها گاهی ما را از ادامه زندگی باز می دارد. اما مهم است که بدانید برای هر مشکلی که زندگی به سمت شما می‌زند، چه مرگ یکی از عزیزان یا استرس یا اضطراب شدید، راه‌ حلی وجود دارد و افرادی هستند که می‌ توانید از آن ها کمک بگیرید. شاید شما احساس ناراحتی و پوچی می کنید و توانایی رهایی از این وضعیت را ندارید. ممکن است متوجه شوید که قادر به تغییر برخی عادات و الگوهای بد نیستید. گاهی اوقات علائم مشکلات روحی و روانی بسیار واضح است، اما گاهی اوقات پیدا کردن آنها کمی سخت است.

احساسات، افکار و اعمال ما تأثیر مستقیمی بر انرژی، بهره وری و سلامت کلی ما دارند. مراقبت از سلامت روان به توانایی ما برای مقابله با عوامل استرس زا و مدیریت موثر چالش ها کمک می کند. به همین دلیل توجه به سلامت روان بسیار مهم است. روانشناسی حوزه وسیعی است که شامل حوزه های مختلف مطالعاتی مانند شناخت، ادراک، عاطفه، شخصیت، انگیزش، رشد و رفتار اجتماعی است. هدف روانشناسان با انجام تحقیقات و آزمایش‌ ها این است که بفهمند چرا افراد اینگونه رفتار می‌ کنند و چگونه می‌ توانند سلامت و رفاه روانی خود را بهبود بخشند. برخی از روانشناسان برای تشخیص و درمان مشکلات سلامت روان متخصص هستند و با افراد کار می کنند، در حالی که برخی دیگر ممکن است بر روانشناسی رشد تمرکز کنند و مطالعه کنند که چگونه افراد در طول زندگی رشد می کنند و تغییر می کنند. شما عزیزان در صورت نیاز می توانید به بهترین روانشناس مرد در تهران مراجعه نمایید.

روانشناسی چیست؟

دلایل مراجعه به روانشناس

دلایل مراجعه افراد به بهترین روانشناس در میرداماد عبارتند از:

 • از دست دادن یکی از عزیزان: مرگ بخشی اجتناب ناپذیر از زندگی است، اما دانستن آن باعث نمی شود که تحمل آن کمتر یا آسان تر شود. هر کس از دست دادن یک عزیز را به طور متفاوتی تجربه می کند، چه والدین یا یک حیوان خانگی.
 • استرس و اضطراب: بسیاری از سطوح زندگی استرس زا هستند و بسیاری از موقعیت ها، از مصاحبه های شغلی گرفته تا مشکلات روابط، باعث اضطراب می شوند. استرس و اضطراب کنترل نشده منجر به انزوای اجتماعی و افسردگی و همچنین باتلاقی می شود که باعث می شود در مشکلات دیگر گیر کنیم. یک روانشناس با یافتن منبع یا علت مشکلات و همچنین راه های مناسب برای حل آنها به شما کمک می کند استرس و اضطراب خود را مدیریت کنید.
 • مشکلات و روابط خانوادگی: روابط خانوادگی، شخصی یا حرفه ای فراز و نشیب هایی را تجربه می کند. در حالی که روابط می توانند برخی از بهترین چیزها در زندگی باشند، می توانند منبع استرس و مشکلات نیز باشند. مراجعه به روانشناس، به صورت فردی یا گروهی، می تواند به پر کردن شکاف ها در قوی ترین روابط کمک کند.
 • عادات و اعتیادهای ناسالم: برخی از عادات ناسالم مانند سیگار کشیدن، نوشیدن الکل و مصرف مواد مخدر اغلب برای فرار از مسائل اساسی بزرگتر یا برای خوددرمانی استفاده می شوند.
 • وضوح ذهن: یک روانشناس گوش هایی دارد که بدون تعصب به شما گوش می دهد و به شما کمک می کند ذهن خود را پاک کنید. کسانی که به روانشناس مراجعه می کنند اغلب با بلند فکر کردن راه حل مشکلات خود را پیدا می کنند. بیان راحت مشکلات خود به افراد دیگر به اکثر مردم کمک می کند ذهن خود را پاک کنند، بهتر تمرکز کنند و در انجام وظیفه باقی بمانند. روانشناسان آموزش دیده اند تا بهترین شنوندگان باشند.

5 تا از بهترین روانشناس مرد در میرداماد را بشناسید!

دکتر توحید اکبروند

دکتر توحید اکبروند

دکتر توحید اکبروند یکی از بهترین روانشناس مرد در میرداماد محسوب می شوند. ایشان یک دهه همکاری با بیمارستان روزبه را در کارنامه کاری خود دارد. وی استاد دانشگاه و نویسنده چندین اثر روانشناسی، دارای مجوز تخصصی از نظام روانشناسی کشور، عضویت در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، عضویت در انجمن روانشناسی آمریکا، مشاوره فردی و بین فردی، روان درمانی در بیمارستان روانی روزبه است.

خدمات:

 • مشاوره قبل از ازدواج
 • خانواده درمانی
 • مشاوره مشاوره
 • مشاوره فردی

آدرس: تهران، شریعتی، بالاتر از میرداماد، نرسیده قلهک، کوچه منزنژاد

شماره تماس: 09101788611

دکتر مهدی رحمانیان

دکتر مهدی رحمانیان

دکتر مهدی رحمانیان دارای مدرک روانشناسی بالینی، فوق لیسانس از دانشگاه شیراز و دکترا از دانشگاه دهلی است. وی از سال 1389 عضو دانشگاه پیام نور بوده و از سال 1382 کارگاه های آموزشی متعددی را برگزار کرده است. شما عزیزان اگر به دنبال یکی از بهترین روانشناس مرد در میرداماد هستید، می توانید با تعیین وقت قبلی به مطب ایشان مراجعه نمایید.

خدمات:

 • مشاوره قبل از ازدواج
 • زوج درمانی
 • مشاوره تحصیلی
 • مشاوره خانواده

آدرس: تهران، میرداماد، میدان مادر، خیابان سنجابی، کوچه چهارم، پلاک 5، طبقه 4، واحد 11

شماره تماس: 02122255014

دکتر مجید معمارپور

دکتر مجید معمارپور

دکتر مجید معمار پور زوج درمان گر، مشاور خانواده، روانشناس کودک و روانشناس نوجوان می باشند. ایشان به عنوان یکی از پزشکان با سواد و با تجربه کشورمان، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی بوده و دوره های علمی بسیاری را گذراند و اکنون عضو انجمن روانشناسی ایران نیز محسوب می شوند.

خدمات:

 • زوج درمانی
 • خانواده درمانی
 • مشاوره کودک و نوجوان
 • مشاوره پیش از ازدواج

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، خیابان وحید دستگردی، بعد از سه راه بامداد، پلاک 82

شماره تماس: 02122270511

دکتر جواد اژه ای

دکتر جواد اژه ای
دکتر جواد اژه ای مشاور فردی و روانشناس کودک هستند. ایشان دارای مدرک دکترا روانشناسی تجربی از دانشگاه رولتی وین، کارشناسی ارشد روانشناسی از دانشگاه رولتی وین و کارشناسی روانشناسی از دانشگاه اصفهان هستند و در حوزه خود بسیار خوش درخشیده اند.

خدمات:

 • مشاوره فردی
 • مشاوره آسیب های اجتماعی
 • فرزند پروری
 • روان درمانی

آدرس: تهران، خیابان ولی عصر، ایستگاه پستیان، پلاک 2992

شماره تماس: 02122621548

دکتر روح الله دهقانی بنادکی

دکتر روح الله دهقانی بنادکی
دکتر روح الله دهقانی بنادکی روان درمان گر، مشاور فردی، روانشناس نوجوان، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و مربی مهارت های زندگی و زناشویی می باشند. ایشان مشاور درسه مقطع متوسطه دوم، مدرس عمومی کارکنان دولت با مجوز از سازمان برنامه و بودجه استان البرز، درمان گر تخصصی در کیلینیک دانشگاه افسری ستاری و عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران هستند.

خدمات:

 • مشاور پیش از ازدواج
 • مشاوره فردی
 • زوج درمان گر و تعارضات زناشویی
 • مداخله در شکست های عاطفی

آدرس: تهران، خیابان مطهری، بین خیابان سرافراز و کوه نور، پلاک 235

شماره تماس: 02188735387

را های شناسایی بهترین روانشناس مرد در میرداماد

راه هایی برای شناسایی بهترین روانشناس مرد وجود دارد که به شرح زیر می باشد:

 • به چند درمان گر مراجعه کنید: رابطه پزشک و بیمار بسیار مهم است. این یک اثر دوگانه در روان درمانی دارد. بنابراین ایده بدی نیست که با چند روانشناس مشورت کنید تا فرد مناسب خود را پیدا کنید. شاید این کار کمی گران باشد. اما نتایج مثبتی خواهد داشت.
 • در مورد آنچه می خواهید شفاف باشید: روش های درمانی مختلفی وجود دارد. یک روانشناس به همه روش های درمانی تسلط ندارد. بنابراین بهتر است در مورد روش ترجیحی برای درمان خود با یک روانشناس مشورت کنید و فردی را انتخاب کنید که با روش مورد نظر شما آشنا و مجرب باشد.
 • از اطرافیان خود بپرسید: از افرادی که به آنها اعتماد دارید بخواهید روانشناس مناسب را پیدا کنند. شاید کسی که شما را به خوبی می شناسد بتواند روانشناس مناسبی را به شما معرفی کند.
 • جستجوی آنلاین: می توانید به صورت آنلاین جستجو کنید تا روانشناسانی را در منطقه خود پیدا کنید که برای مشکل شما مناسب هستند.
 • یک مصاحبه سریع با یک روانشناس: از تماس تلفنی با روانشناس و انجام یک مصاحبه تلفنی سریع نترسید. در این تماس تلفنی می توانید زمان، میزان و محل مشاوره را از روانشناس جویا شوید. شاید این به شما کمک کند تعیین کنید که آیا نسبت به درمان گر خود احساس مثبتی دارید یا خیر.

کلام آخر

زندگی در دنیای امروز بسیار دشوارتر از گذشته شده است. اگرچه امکانات ما بسیار برتر از امکانات اجدادمان است، اما مشکلات زندگی امروزی متعلق به گذشته است. زندگی در شهرهای بزرگ مدرن باعث مشکلات روانی بسیاری شده است. نگرانی در مورد مشکلات اقتصادی، اضطراب و استرس، تنش های زیاد، افسردگی، وسواس فکری، مشکلات ناشی از کار زیاد تنها بخشی از مشکلاتی است که در دنیای امروز با آن مواجه هستیم. در برخی موارد، ما می توانیم به تنهایی بر این مشکلات غلبه کنیم. اما این مشکلات می تواند آنقدر قابل توجه باشد و زندگی روزمره ما را تحت تاثیر قرار دهد که باید با یک روانشناس مشورت کنیم.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید، سایت روانشناس تو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین روانشناس مرد در میرداماد آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا