روانشناسی عمومی

10تا از بهترین روانشناس بالینی در تهران✅【سال1403】❤️

ما قصد داریم در این مقاله بهترین روانشناس بالینی در تهران را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز به آن جا مراجعه کرده و مشکل خود را برطرف نمایید. روانشناسی بالینی نشان می دهد که بسیاری از ناهنجاری های ذهنی و عاطفی ریشه بالینی دارند و این مشکل می تواند در کودکان، نوجوانان و بزرگسالان رخ دهد که در مرکز مشاوره بالینی، روانشناس به ارائه درمان های روانشناختی بدون دارو در زمینه های مختلف می پردازد و در این شاخه از روانشناسی، مشاور بالینی به تشخیص و درمان اختلالات شناختی، مشکلات روانی و اجتماعی افراد می پردازد و با توجه به نیاز فرد از روش های مختلف روان درمانی برای شناسایی ریشه بیماری و درمان آن استفاده می کند. ممنون می شویم ما را تا پایان این مقاله حمایت کنید.

روانشناسی بالینی چیست؟

روانشناسی بالینی شاخه ای از روانشناسی است که به درک، پیش بینی و درمان ناهنجاری ها، ناتوانی ها و اختلالات شناختی، عاطفی، بیولوژیکی، روانی، اجتماعی و رفتاری کمک می کند و برای بسیاری از افراد جامعه و در سنین مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. شش نقش روانشناسی بالینی عبارتند از ارزیابی و تشخیص، مداخله و درمان، مشاوره، آموزش و نظارت بر کار روان درمانگران و در نهایت تحقیق و مدیریت می باشد که بیشتر کار و تمرکز روانشناس بالینی در زمینه درمان و تشخیص، آموزش و پژوهش است.

بیشترین تعداد روانشناس در زمینه روانشناسی بالینی فعالیت می کنند، یعنی رشته ای که با به کارگیری اصول روانشناسی به تشخیص و درمان مشکلات عاطفی و رفتاری می پردازد و همچنین می تواند با بیمارستان های روانپزشکی، دادگاه های اطفال یا سازمان های نظارت بر مجرم، کلینیک های سلامت روان، مدارس، موسسات ویژه روانپزشکی همکاری داشته باشد، زیرا این یک تخصص گسترده است که با جامعیت آن و همچنین ادغام دانش و مهارت های درون و بیرون روانشناسی مشخص می شود وباید بدانید که حوزه روانشناسی بالینی شامل تمامی سنین، تنوعات متعدد و نظام های گوناگون است و کارکردهای روانشناسی بالینی با روانپزشکی متفاوت است.

ویژگی های بهترین روانشناس بالینی

بهترین روانشناس دارای ویژگی های مثبتی می باشد که به شرح زیر است:

 • گوش دادن فعال: ارتباط بسیاری از اختلالات و مشکلات پیچیده و دشوار است، به ویژه زمانی که خود بیماران نیز سردرگم است و در این صورت توانایی توجه، گوش دادن دقیق کمک زیادی به تشخیص می کند که به این ویژگی در بهترین کلینیک روانشناسی بالینی در تهران به شکل ویژه ای توجه شده است.
 • ادراک اجتماعی: گاهی اوقات تنها با مشاهده دقیق نشانه‌های غیرکلامی می‌توان بیماری را به بهترین شکل تشخیص داد، و اگرچه بیماران همیشه نمی‌توانند دقیقاً یا به وضوح توضیحات لازم را بیان کنند اما رفتار آن ها می‌تواند سرنخ‌های مهمی را ارائه دهد که در این شرایط روانشناسان بالینی باید همدل باشند و این نشانه ها را درک کنند.
 • قضاوت صحیح: روانشناسان بالینی همیشه با یک دوراهی مواجه هستند زیرا همه شرایط ساده، مستقیم یا دوگانه نیستند و همچنین بسیاری نیاز به تصمیم گیری های دقیق و متفکرانه با دانش بالینی و کمک همکاران خود دارند.
 • استدلال علمی: در خارج از حوزه تحقیق، کار روانشناسان بالینی ریشه در اصول و مفاهیم علمی دارد که تسلط بر این آموزه ها و توانایی اعمال آن ها در درمان بیماران برای تمرین در این زمینه ضروری است.
 • ارتباط: توانایی برقراری ارتباط اطلاعات، ادراکات و ایده ها هنگام برخورد با بیماران و در محیط های تحقیقاتی ضروری است.
 • ذهن انتقادی: تفکر منطقی و مستدل اساس مراقبت و تحقیق بیمار است که تشخیص بیماران، تدوین برنامه‌های درمانی، طراحی آزمایش‌ها و تفسیر نتایج همگی به توانایی نگاه کردن به مشکلات از زوایای مختلف و در نظر گرفتن گزینه‌های جایگزین  از سمت روانشناس بالینی بستگی دارد.
 • ارجاعات را در اولویت قرار دهید: اولویت قرار دادن علایق بیماران ممکن است به روانشناسان بالینی نیاز داشته باشد تا آن ها را در مورد ایده هایی که در ابتدا با آن ها مخالف هستند متقاعد کنند و همچنین ممکن است نیاز به یافتن راه‌حل‌های خلاقانه داشته باشد که رویکردهای سنتی شکست بخورند و در این صورت یک روانشناس متعهد قبل از هر چیز یک مدافع بیمار است.

برخی از مهم ترین ویژگی های بهترین دکتر روانشناس بالینی در تهران در جدول زیر لیست شده است:

🥇 سطح کلینیک تخصص لازم را برای مشاوره دادن داشته باشد
📝  مهارت و تخصص دارای تخصص کافی باشد
❤️ برخورد با بیمار داشتن رفتار صبورانه و محترمانه با بیماران
💰  هزینه طبق نوع بیماری ،تخصص و تجربه پزشک

ویژگی های بهترین کلینیک روانشناسی بالینی

در کل، بهترین کلینیک روانشناسی بالینی ویژگی های منحصر به فردی دارد که آن را از سایر کلینیک های مشابه متمایز می کند. برخی از ویژگی های مهم بهترین کلینیک روانشناسی بالینی عبارتند از:

 1. تیم تخصصی و متعهد: بهترین کلینیک ها تیم هایی دارند که اعضای آن ها دارای تجربه و تخصص در بسیاری از حوزه های روانشناسی مانند افسردگی، اضطراب، اعتیاد و اختلالات خوردن هستند. اعضای تیم تخصصی معمولاً مدارک آکادمیک مرتبط و تجربه کار با بیماران را دارند.
 2. روش های درمانی متنوع: ویژگی دیگر بهترین کلینیک های روانشناسی بالینی استفاده از روش های درمانی متنوع است. یک کلینیک خوب باید بتواند روش های گوناگونی مانند روان درمانی شناختی رفتاری (CBT)، روان درمانی گروهی، مداخله درونی و غیره را ارائه دهد. این به شما امکان می دهد که بهترین روش برای شما را انتخاب کنید.
 3. محیط آرام و دلنشین: برای کسانی که به کلینیک مراجعه می کنند، محیط آرام و دلنشین بسیار مهم است. بهترین کلینیک ها فضایی آرام و مرتب را ایجاد می کنند که به شما احساس آرامش می دهد و به درمان بیشتر کمک می کند.
 4. ارتباط مؤثر و خوب با بیمار: یکی دیگر از ویژگی های بهترین کلینیک ها، توجه به ارتباط صمیمانه و مؤثر با بیماران است. کلینیک های خوب باید به شما احساس راحتی دهند و به شما اجازه دهند تا با اعتماد به نفس به بیان مشکلات و نگرانی های خود بپردازید.

10 تا از بهترین روانشناس بالینی در تهران را بشناسید!

دکتر سمیرا پور اکبر سجادی

مرکز مشاوره سرود آفرینش

مرکز مشاوره سرود آفرینش از سال 1392 فعالیت خود را آغاز نموده است و با داشتن کادری متخصص و حرفه ای مرکب از روانشناسان و مشاوران خانم و آقا در زمینه های مختلف از جمله درمان های فردی در حوزه تمامی طیف های اختلال های روان پزشکی مانند اختلال های شدید روان ( دو قطبی ، اسکیزوفرنی و ..) اختلال های دیگر مانند افسردگی اضطراب، وسواس فوبیا و …) ، مشاوره پیش از ازدواج، مشاوره خانواده، حل بحران های عاطفی، درمان افسردگی و اظطراب، مشاوره تحصیلی، مشاوره کودک، اجرا و تفسیر انواع تست های روانشناسی و تست هوش، مشاوره قبل و بعد از طلاق، برگزار کننده کارگاه های آموزشی توسط مربی مجرب در حوزه سلامت روان مانند فرزندپروری، مهارت های زندگی و.. در خدمت هم میهنان عزیز می باشد.

خدمات:

 •  درمانگر اختلالات روان پزشکی کودک و بزرگسال شامل ( اختلال های شدید روان : دوقطبی اسکیزوفرنی و..)و دیگر اختلالات خفیف مانند افسردگی ، اضطراب وسواس، فوبیا و ….)
 • انجام مشاوره های فردی شامل مشاوره پیش از ازدواج
 • مشاوره خانواده ، حل بحران عاطفی )
 • روان سنجی
 • تست هوش
 • برگزار کننده کارگاه های  آموزشی سلامت روان فرزند پروری
 • مهارت زندگی و خانواده درمانی اختلالات شدید روان

آدرس: ستارخان – بین یادگار امام وبرق الستوم -رو به روی آتش نشانی – ساختمان پزشکان جوانه – پلاک ۸۵۶- طبقه ۴ – واحد۱

شماره تماس: ۰۹۳۵۸۹۲۲۶۵۵

کلینیک ذهن آرا

کلینیک ذهن آرا

کلینیک ذهن آرا از سال 1397 تاسیس شده است و توانسته است با بهره مندی از مشاوران و روانشناسان متخصص و مجرب خود به ارتقای سلامت روان افراد زیادی کمک کند. این مرکز در محیط مناسب و با جدیدترین تکنولوژی ها و ابزارهای روانشناسی و زیر نظر بهترین اساتید این حوزه، متعهد به ارائه خدمات درمانی در حوزه های مختلف روانشناسی به مراجعین می باشد که شما عزیزان در صورت نیاز می توانید به این کلینیک مراجعه کنید.

خدمات:

 • تست شخصیت نوجوانان
 • زوج درمانی و خانواده درمانی
 • مشاوره تحصیلی و کنکور
 • مشاوره شغلی و موفقیت

آدرس: تهران، بزرگراه حقانی، خیابان کاویان، بعد از تقاطع نیلگون، پلاک 58

شماره تماس: 02191018150

کلینیک صدرا

کلینیک صدرا

کلینیک صدرا با گرد هم آوردن روانشناسان متخصص و مجرب در زمینه های مختلف روانشناسی، اعتماد بسیاری از بیماران را به خود جلب کرده و خدمات ارزنده ای را به آن ها ارائه کرده است و کنون آماده ارائه انواع خدمات روانشناسی به شما عزیزان می باشد  که می توانید با مراجعه به یکی از بهترین کلینیک روانشناسی بالینی در تهران کیفیت زندگی خود را ارتقا دهید.

خدمات:

 • تست شخصیت و آزمون ها و تست های هوش
 • روانشناسی فردی و درمان اختلالات شخصیتی
 • مشاوره تحصیلی و آموزشی
 • استعدادیابی

آدرس: تهران، خیابان ولیعصر، خیابان مطهری، ر وبه روی خیابان لارستان، ساختمان پزشکان 325

شماره تماس: 02188717208

دکتر مریم چمن آرا

دکتر مریم چمن آرا

دکتر مریم چمن آرا کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و همچنین کارشناس روانشناسی عمومی می باشد. وی مدرس کارگاه های مختلف بوده و عضو سازمان روانشناسی و مشاوره در ایران نیز محسوب می شود که شما عزیزان در صورت لزوم، می توانید با شماره های درج شده تماس بگیرید و پس از تعیین وقت قبلی به مطب ایشان مراجعه نمایید.

خدمات:

 • درمان افسردگی
 • درمان تخصصی بیماری های جسمی
 • درمان مشکلات خلقی و وسواس
 • شناخت و رهایی از الگوهای مخرب بین فردی

آدرس: تهران، بزرگراه اشرفی اصفهانی، ابتدای بلوار مرزداران شمالی، پلاک 10

شماره تماس: 02144225566

کلینیک مهرگان

کلینیک مهرگان

کلینیک مهرگان یکی از قدیمی ترین کلینیک های روانشناسی در  تهران است و همچنین یکی دیگر از بهترین کلینیک روانشناسی بالینی در تهران محسوب می شود که با دریافت مجوزهای لازم از سازمان اجتماعی کشور فعالیت رسمی خود را در سال 1385 آغاز کرد که مدیریت این کلینیک از ابتدا سرکار خانم نسرین حاجی زاده بوده و مدیریت این مرکز در حال حاضر بر عهده خانم آتوسا حاجی زاده می باشد.

خدمات:

 • درمان اختلالات و عقب ماندگی ذهنی
 • درمان بیماری اوتیستیک
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • مشاوره تحصیلی و شغلی

آدرس: تهران، شهرک اکباتان، فاز 2، بلوک 16، جنب ورودی 3

شماره تماس: 02144695365

کلینیک همراز

کلینیک همراز

کلینیک همراز دارای بهترین کادر پزشکی متشکل از مجرب ترین و متخصص ترین روانشناسان در زمینه های مختلف روانشناسی می باشد که هم اکنون به عنوان یکی دیگر از بهترین کلینیک روانشناسی بالینی در تهران آماده ارائه انواع خدمات روان درمانی و روانشناسی به مراجعین خود می باشد.

خدمات:

 • مشاوره عاطفی
 • درمان وسواس و فوبیا
 • شخصیت شناسی
 • استعدادیابی

آدرس: تهران، ستارخان، خیابان باقرخان، پلاک 85، واحد1

شماره تماس: 02166559104

کلینیک مهرآسا

کلینیک مهرآسا

کلینیک مهرآسا فعالیت رسمی خود را زیر نظر ابراهیم نظری آغاز کرد و هم اکنون با بیش از 30 سال سابقه در زمینه ارائه خدمات روانشناسی به عنوان یکی از بهترین روانشناس بالینی در تهران آماده ارائه خدمات مختلف در سطح شهر می باشد و می توانند بیماران را در زمینه بیماری های ذهنی و روانی کمک کنند.

خدمات:

 • درمان اختلالات عاطفی
 • زوج درمانی
 • درمان اختلالاتی مانند افسردگی
 • درمان وسواس و فوبیا

آدرس: ستارخان، چهارراه خسرو، جنب الماس غرب، پلاک 910

شماره تماس: 02144382009

کلینیک تارا

"</p

کلینیک روانشناسی تارا آماده ارائه انواع خدمات روانشناختی و روانکاوی به تمامی مراجعین خود در سطح پیشرفته می باشند. کلینیک تارا یکی از بهترین کلینیک روانشناسی بالینی در تهران محسوب می شود که شما عزیزان برای درمان بیماری های ذهنی و روانی خود، می توانید به آن جا مراجعه کنید.

خدمات:

 • انجام تست هوش
 • انجام تست شخصیت
 • مشاوره های فردی و بالینی
 • درمان افسردگی

آدرس: تهران، میدان آرژانتین، خیابان الوند، رو به روی بیمارستان کـسری، بـن بسـت آریا

شماره تماس: 02128428366

دکتر مجید علوی

دکتر مجید علوی

دکتر مجید علوی کارشناس ارشد روانشناسی بالینی و همچنین کارشناس روانشناسی می باشند که تجربیات موفقی در زمینه درمان افسردگی و وسواس دارد و امروزه در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و همچنین عضو انجمن هیپنوتیزم ایران نیز عضویت دارد.

خدمات:

 • روان درمانی تخصصی فردی
 • تشخیص و درمان اختلالات شخصیت
 • درمان اضطراب
 • تشخیص و درمان افسردگی

آدرس: تهران، اتوبان جلال آل احمد شرق به غرب، بعد از زیرگذرگیشا، جنب آتش نشانی، پلاک 159

شماره تماس: 02188257030

کلینیک حال خوب

کلینیک حال خوب

کلینیک حال خوب با کادری مجرب و متخصص در زمینه روانشناسی فردی و درمان اختلالات شخصیت آماده ارائه خدمات روانشناسی مفید به مراجعین خود می باشد. این کلینیک یکی دیگر از بهترین کلینیک روانشناسی بالینی در تهران محسوب می شود  که شما عزیزان می توانید با خیالی آسوده به آن جا مراجعه کنید و کیفیت زندگی خود را ارتقا دهید.

خدمات:

 • مشاوره شغلی و استعدادیابی کودکان
 • روانشناسی زوجین و زوج درمانی
 • روانشناسی خانواده و خانواده درمانی
 • روانشناسی فردی و بالینی

آدرس: تهران، پایین تر از میدان رسالت، خیابان مدنی شمالی، نبش خیابان مهرانپور

شماره تماس: 02177897288

بیماری های تحت درمان بهترین کلینیک روانشناسی بالینی

درمان بیماری‌ های روانشناختی نیازمند مراجعه به یک کلینیک روانشناسی بالینی با تجربه و تخصص است. اما به دلیل تنوع بیماری‌ ها و نیازهای فردی، انتخاب بهترین کلینیک ممکن است بسته به شرایط، شدت بیماری و موقعیت جغرافیایی شما متفاوت باشد.

بیماری‌ های روانشناختی متنوعی وجود دارند که هر کدام نیازمند روش‌ ها و رویکردهای درمانی مخصوص به خود هستند. به عنوان مثال، درمان افسردگی شامل مشاوره شخصی، درمان دارویی و روش‌ های متممی می‌ شود. اما درمان اختلالات اضطراب، اختلالات خوردن و خواب، اختلالات اعتیاد و دیگر بیماری‌ ها نیز به روش‌ ها و تکنیک‌ های خاص خود نیازمندند.

بهترین کلینیک‌ های روانشناسی بالینی پیشرو در روش‌ ها و تکنیک‌ های درمانی و تیم تخصصی با تجربه و کارآمدی را در ارائه خدمات روانشناختی دارند. اما، به عنوان فرد باید در انتخاب کلینیک، فاکتور هایی مانند مکان جغرافیایی، هزینه، تخصص تیم درمانی و روش‌ های درمانی مختلف را در نظر بگیرید.

روش درمانی استفاده شده در کلینیک، می‌ تواند در تاثیر و بهبود بیماری بسیار تأثیرگذار باشد. برخی از کلینیک‌ ها از روش‌ های اساسی مانند روان درمانی شناختی رفتاری (CBT) یا روش‌ های مبتنی بر مداخله درونی (DBT) استفاده می‌ کنند. همچنین، برخی کلینیک‌ ها متدولوژی‌ های جدید‌ تر و نوآورانه‌ ای مانند روان درمانی رفتاری متعهدی (ACT)، روانشناسی مثبت (Positive Psychology) و رویکردهای مبتنی بر ذهن‌ آگاهی (Mindfulness-based Approaches) را ارائه می‌ دهند.

زیرشاخه های روانشناسی بالینی

روانشناسی بالینی دارای زیرشاخه های مختلفی می باشد که در ادامه مقاله به بررسی آن ها پرداخته ایم:

روانشناسی عصب نگر: روانشناسان اعصاب، رفتار و عملکرد مغز و سیستم عصبی مرکزی و آناتومی را بررسی می کنند و همچنین در تشخیص و درمان آسیب مغزی، سکته مغزی، بیماری آلزایمر، پارکینسون و ناتوانی های یادگیری نقش مهمی دارند که در این صورت افراد می توانند به بهترین روانپزشک در تهران نیز مراجعه کرده و با ایشان نیز مشورت کنند.

روانشناسی سالمندی: روانشناسان سالمندان سلامت روانی، جسمی، عاطفی و اجتماعی سالمندان را بررسی و درمان می کنند که شما عزیزان در صورت نیاز می توانید به بهترین روانشناس بالینی در تهران مراجعه کنید.

روانشناسی کودک: این روانشناسان از روش های علمی برای درک عملکردهای شناختی و نیازهای عاطفی کودکان و نوجوانان استفاده می کنند.

روانشناسی سلامت: روانشناسان سلامت رویکردی روانی اجتماعی برای درمان بیماران خود دارند و این افراد بررسی می کنند که چگونه عوامل بیولوژیکی و اجتماعی بر فرد تأثیر می گذارد.

مددکار بالینی اجتماعی: به عنوان یک مددکار اجتماعی بالینی، وظایف تخصصی شامل کمک به مراجعان می باشد که در دو زمینه این کمک انجام می شود و شامل تامین منابع لازم برای زندگی مانند کمک اشتغال، کمک مالی و به آن ها کمک کنند تا مشکلات شخصی مانند افسردگی و اضطراب را حل کنند.

روانشناس پزشکی: به عنوان یک روانشناس پزشکی، شما با بیمارانی سر و کار دارید که مشکلات فیزیکی دارند و این مشکلات آن ها بر رفتار و سبک زندگی تأثیر منفی و مخربی گذاشته است. در این مورد، روانشناس پزشکی موضوعاتی مانند پیشگیری از بیماری و انتخاب سبک زندگی سالم را در یک رویکرد روانشناسی بالینی بررسی می کند.

زیرشاخه های روانشناسی بالینی

فعالیت های بهترین روانشناس بالینی در تهران

روانشناس بالینی دارای وظایف مشخص و فعالیت های گوناگونی می باشند که عبارتنداز:

 • ارزیابی و تشخیص اختلالات روانی مانند شرایط پزشکی یکی از مهم ترین فعالیت بهترین  روانشناس بالینی در تهران است.
 • درمان اختلالات روانی، از جمله اعتیاد به مواد مخدر و اعتیاد به الکل دیگر فعالیت  روانشناس بالینی می باشد.
 • تدریس، اغلب در سطح دانشگاه و همچنین برای انجام تحقیقات یکی از بهترین مکان ها است.
 • ایجاد و اجرای برنامه هایی برای رسیدگی و پیشگیری از مسائل اجتماعی دیگر فعالیت روانشناس بالینی محسوب می شود.

در شرایطی که احساس کردید فعالیت های فوق می تواند تاثیر خوبی بر روی مشکلات شما داشته باشد و یا می تواند حال شما بهبود ببخشد می توانید به یک روانشناس بالینی خوب مراجعه کنید. همچنین در صورتی که تشخیص دادید یکی از اطرافیان یا نزدیکانتان با دریافت این خدمات حال بهتری را تجربه خواهند کرد می توانید مراجعه به بهترین روانشناس بالینی در تهران را به آن ها هم توصیه نمایید.

تمرکز اصلی روانشناسی بالینی

روانشناسی بالینی بر چند موضوع تمرکز دارد که در ادامه مقاله به بررسی و شرح آن ها خواهیم پرداخت:

 • ارزیابی: روانشناس بالینی به روشی که تکیه بر روش پزشکان متخصص برای بهبود سلامت جسمی و در عین حال بازیابی سلامت روان دارد، فعالیت خود را آغاز می کند. در این مرحله آن ها ابتدا مشکل اصلی افراد را کشف می کنند و از روش های ارزیابی مختلفی استفاده می کنند که شامل مصاحبه تشخیصی و پرسیدن سوال، رفتار مشتری را در ملاقات حضوری مشاهده و ارزیابی می کنند و در نهایت انجام معاینات روانشناختی استاندارد مانند آزمون های رسمی، پرسشنامه ها و چک لیست ها می باشد که بسیار موثر و مفید واقع شده است.
 • مداخله: روانشناسان بالینی در این مرحله می توانند از چندین روش و استراتژی مختلف برای ارزیابی مراجعان استفاده کنند. هر روشی را که انتخاب کنید، درمان ابتدا به چندین جلسه گفتگو نیاز دارد، سپس درمان گر بر اساس آن چه ارزیابی ها نشان داده است، مداخله روانشناختی را پیشنهاد می کند که مداخله روانشناختی نیز انواع مختلفی دارد و شامل گفتار درمانی، سایکودینامیک در ناخودآگاه و
  درمان مراجع محور که به روش انسان گرایانه می باشد و بر اساس صلاحدید پزشک یکی از این روش ها انتخاب خواهد شد.

کلام آخر

روانشناس بالینی می تواند مشکلات روانی و علل آن ها را بررسی کند که این مسائل شامل استعدادهای ژنتیکی، تأثیرات اجتماعی و خانوادگی و سبک های مقابله روانی است. یک روانشناس بالینی قادر است یک برنامه مدیریتی یا درمانی برای توقف یا بهبود بیماری روانی طراحی کند که این روانشناس دارویی تجویز نمی کند و فقط از درمان و روان درمانی استفاده می کند و شما عزیزان در صورت نیاز می توانید به بهترین روانشناس بالینی در تهران مراجعه کرده و درمان خود را آغاز کنید.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید، این سایت سعی بر این داشته تا شما را با بهترین  روانشناس بالینی در تهران آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید از طریق سایت روانشناس تو با ما در میان بگذارید.

4.7/5 - (8 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا