خانواده

بهترین دکتر مشاور طلاق در ونک【سال1403】❤️+ لیست 5 تایی

ما قصد داریم در این مقاله بهترین دکتر مشاور طلاق در ونک را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز به آن ها مراجعه نمایید.  نشانه های زیادی وجود دارد که نشان می دهد زندگی مشترک شما مسیر طبیعی خود را طی نمی کند و اگر نتوانید جلوی این روند را بگیرید، در نهایت منجر به یک زندگی ناموفق می شود. مهم ترین دلیلی که افراد طلاق را طی می کنند این است که خیلی دیر به عوامل یک ازدواج ناموفق پی می برند و وقتی به خود می آیند می بینند که دیگر هیچ احساسی بین آنها نیست و چاره ای جز طلاق وجود ندارد. ممنون می شویم ما را تا پایان این مقاله یاری کنید.

طلاق چیست؟

وقتی افراد یک زندگی مشترک را شروع می کنند، در ابتدا همه چیز می تواند خوب پیش برود و حتی می توانند خود را با مشکلات وفق دهند. اما گاهی اوقات تحمل زوج ها برای ادامه زندگی مشترک به دلایل مختلف به پایان می رسد و دیگر قادر به ادامه زندگی با همسر خود نیستند و در نتیجه طلاق می گیرند. در واقع دلایل طلاق و جدایی متعدد است و بستگی به شرایط زندگی هر یک دارد.

طلاق منفورترین حلال در اسلام نامیده شده است و عرش الهی به خاطر این واقعه می لرزد و قرآن به مردان مسلمان دستور می دهد که از طلاق دادن همسران خودداری کنند. و مصالحه را بهتر دانست. در شرایط ناسازگاری زن و شوهر، قرآن پیشنهاد کرده است که داوری خانواده شوهر و حکمیت خانواده زن با هم مورد بحث قرار گیرد.

طلاق چیست؟

دلایل طلاق

زوجین به دلایل مختلفی طلاق می گیرند که در ادامه مقاله به بررسی آن ها پرداخته ایم و عبارتند از:

ازدواج زودهنگام: شاید برای بسیاری از افراد ازدواج در سنین پایین یک رویا به نظر برسد و در سال های اولیه همه چیز مطابق میل آنها خوب پیش می رود. اما هر چه زمان از ازدواج بگذرد و با مشکلات و مسئولیت های زندگی زناشویی مواجه شوید، احتمال ناامیدی و طلاق برای رهایی از این مشکل بیشتر می شود.

سطح تحصیلات: سطح تحصیلات را نمی توان یکی از اساسی ترین موارد برای دوام و پایداری ازدواج دانست. اما نباید به راحتی از کنار این موضوع گذشت که افراد با سطح تحصیلات یکسان ممکن است کمتر درگیر مسائلی مانند طلاق باشند. زیرا زوج هایی که سطح تحصیلات بالاتری دارند به لطف تحصیل امکان درآمد بیشتر را خواهند داشت و بنابراین تمایلی به طلاق ندارند.

عدم بهره مندی از آموزش های لازم: در صورتی که افراد در ابتدای زندگی مشترک آموزش های لازم را نداشته باشند و در جلسات مشاوره ای که در این خصوص برگزار می شود شرکت نکنند. ممکن است در آینده ای نزدیک پس از ازدواج دچار مشکل شوند و همیشه بر سر هر موضوعی اختلاف نظر و مشاجره داشته باشند. بنابراین بهتر است مشاوره قبل از ازدواج را جدی بگیرید تا در زندگی زناشویی خود با چنین مشکلاتی مواجه نشوید.

ازدواج های قبلی: طبق بررسی های انجام شده در این زمینه، اگر افراد تجربه تلخ طلاق را داشته باشند، ممکن است در ازدواج های بعدی خود با چنین مشکلی مواجه شوند و در نتیجه دچار آسیب های روحی شوند. پس بهتر است ابتدا سعی کنید ازدواج اول خود را نجات دهید و اگر مجبور به طلاق هستید، تا زمانی که این مشکل به طور کامل برطرف نشدید، دوباره ازدواج نکنید.

خیانت: یکی از مشکلاتی که اغلب بین زوجین پیش می آید و منجر به طلاق می شود، اشتباه بودن است. در این صورت این فکر در ذهن فرد مورد خیانت به وجود می آید که همسرش قدر او را ندانسته و همین مشکل او را به سمت طلاق فوری سوق می دهد. این مشکل در عین حال برقراری رابطه اعتماد بین زوجین و حتی شروع زندگی جدید با فرد دیگری را دشوار خواهد کرد. همچنین جالب است بدانید که خشم و نفرت از همسرش از عوامل اصلی خیانت است.

5 تا از بهترین دکتر مشاور طلاق در ونک را بشناسید!

دکتر سعید گران پی

دکتر سعید گران پی

دکتر سعید گران پی یکی از بهترین دکتر مشاور طلاق در ونک محسوب می شوند. ایشان متخصص اعصاب و روان (روانپزشکی) بوده و دارای مدرک دکتری حرفه ای پزشکی می باشند و اکنون با شماره نظام پزشکی: 63987 به مطب داری مشغول هستند. شما عزیزان در صورت نیاز می توانید با تعیین وقت قبلی به مطب ایشان مراجعه نمایید.

خدمات:

 • مشاوره طلاق
 • درمان دارویی و غیر دارویی
 • درمان استرس و اضطراب
 • درمان وسواس فکری و عصبی

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، شیراز جنوبی، خیابان فلاحی، پلا ک 2، واحد 10

شماره تماس: 02188211033

دکتر فاطمه سبزواری

دکتر فاطمه سبزواری

دکتر فاطمه سبزواری دانشجو دکترا مشاوره و دارای مدرک کارشناسی ارشد مشاوره توانبخشی است. او مدرس کارگاه های مهارت های زندگی، مدرس درس تند خوانی و ذخیره حافظه به مدت 3 سال، مدرس مهارت های زناشویی و مدرس کارگاه های مدیریت زمان در قزوین و مدارس آن که از اعضای گروه روانشناسی و مشاوره ایران نیز هستند. شما عزیزان اگر به دنبال بهترین دکتر مشاور طلاق در ونک هستید، می توانید به مطب ایشان مراجعه نمایید.

خدمات:

 • مشاوره قبل از ازدواج
 • زوج درمانی
 • راهنمایی شغلی
 • مشاوره طلاق

آدرس: تهران، بالاتر از میدان ونک، کوچه سیرفی، پلاک 4

شماره تماس: 09129637490

دکتر فاطمه السادات مینو

دکتر فاطمه السادات مینو

دکتر فاطمه السادات مینو یکی دیگر از بهترین دکتر مشاور طلاق در ونک هستند. ایشان دارای مدرک دکترای روانشناسی، فوق لیسانس روانشناسی شخصیت و لیسانس روانشناسی بالینی است و اکنون مدرس دانشگاه است. وی دارای مجوز سازمان روانشناسی به شماره 3055 بوده و توانسته اولین مدرک دکتری ممتاز را دریافت کند.

خدمات:

 • طرحواره درمانی
 • راهنمایی شغلی
 • مشاوره طلاق
 • مشاوره خانواده

آدرس: تهران، بالاتر از میدان ونک، خیابان ولی نژاد، روبروی بیمارستان هاشمی نژاد، ساختمان پزشکان سینا

شماره تماس: 09212825709

دکتر مستانه رنجبر

دکتر مستانه رنجبر

دکتر مستانه رنجبر کارشناس ارشد و کارشناس روانشناسی بالینی و همچنین مدیر فنی کلینیک روانشناسی Avid می باشد. دکتر رنجبر در بیمارستان های روانپزشکی آزادی و روزبه، DIC خانه خورشید، مرکز نگهداری و توانبخشی ارشاد و همچنین موسسه مطالعات شخصیتی بیمارستان روانپزشکی ایران فعالیت داشته و امروزه به عنوان سوپروایزر و روانشناس در خوابگاه های علوم پزشکی مشغول به کار هستند.

خدمات:

 • توصیه های تخصصی قبل از ازدواج
 • روان درمانی
 • مشاوره فردی
 • مشاوره طلاق

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از ظفر، کوچه صادقیان، ساختمان پزشکان پارس

شماره تماس: 02126702023

دکتر سمانه امیری

دکتر سمانه امیری

دکتر سمانه امیری داوطلب دکتری روانشناسی عمومی و دارای مدرک کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی و فوق لیسانس روانشناسی عمومی است. وی اکنون استاد دانشگاه، رئیس کلینیک روانشناسی، مشاور و رئیس گروه مشکلات جنسی در ایران است.

خدمات:

 • ارزیابی و تشخیص اختلالات خلقی
 • درمان اضطراب
 • درمان استرس
 • مشاوره فردی

آدرس: تهران، خیابان دستگردی، بین شریعتی و مدرس، پلاک ۸۲

شماره تماس: 02122270511

نشانه های ازدواج نا موفق

نشانه های ازدواج نا موفق شامل موارد زیر می شود:

شما را نادیده بگیرید: بی توجهی به خود می تواند یکی از نشانه های ازدواج ناموفق یا اشتباه باشد. مردم، به ویژه زنان، تمایل دارند نیازهای دیگران را بر نیازهای خود ترجیح دهند. زنان به طور طبیعی نقش نگهبان را بر عهده می گیرند و از این طریق می توان بخشی از هویت و نیازهای خود را رها کرد.
به این ترتیب وقتی در زندگی خود دچار مشکل می شوند، به جای تلاش برای بهبود زندگی خود، درگیر مشکلات دیگران می شوند و خود را از مشکلات دیگران منحرف می کنند. این حواس پرتی همچنین می تواند نشانه ای از یک ازدواج ناموفق باشد. .

نداشتن مکالمات معنادار: وقتی اتفاقی در زندگی رخ می دهد، خواه خانوادگی، کاری یا هر موفقیت دیگری، و شریک زندگی شما اولین کسی نیست که این اتفاقات را با او به اشتراک می گذارید، نشان دهنده وجود مشکل در رابطه است. جین گریر اشاره می‌کند که نداشتن مکالمات معنی‌دار (به این معنا که هر چیزی غیر از صحبت‌های اساسی در مورد کارهای خانگی) یکی از علائم هشدار دهنده ازدواج ناموفق و احتمالاً بد بودن است.

کمتر یا بدون رابطه جنسی: دکتر مگان فلمینگ که روانشناس است یکی از نشانه های ازدواج ناموفق و اشتباه را کم یا نداشتن رابطه جنسی می داند. او فکر می کند که اگر رابطه جنسی کمتر از ده بار در سال اتفاق بیفتد، آن رابطه با مشکل مواجه می شود. او معتقد است که صمیمیت رابطه جنسی است که یک رابطه عاشقانه را از سایر روابط جدا می کند.

بی توجهی بسیاری از موارد در یک رابطه نشان می دهد که شریک زندگی شما به شما اهمیت می دهد. یکی از آن چیزها شنیده شدن است. وقتی کنار شریک زندگی تان می نشینید و در مورد چیزهایی که اتفاق افتاده یا هر چیز دیگری که دوست دارید صحبت می کنید، احساس می کنید هیچ چیز در او تغییر نمی کند و برای او اهمیتی نمی دهد که چقدر از احساسات خود صحبت می کنید.

کلام آخر

تصمیم به طلاق تصمیم بسیار سخت و ترسناکی است. بسیاری از مردم ترس عمیقی از تنها ماندن دارند و نه ترس از آینده نامعلومی که وجود دارد. بسیاری از افراد حاضرند رنج یک رابطه بد را تحمل کنند، اما با دیدن نشانه های یک ازدواج ناموفق به فکر جدایی نباشند. شما عزیزان در صورت نیاز می توانید به بهترین دکتر مشاور طلاق در ونک مراجعه نمایید.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید، سایت روانشناس تو سعی بر این تا شما را با بهترین دکتر مشاور طلاق در ونک آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

امتیاز دهید

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا