روانشناسی عمومی

بهترین مشاوره روابط عمومی در ونک【سال1403】❤️+ لیست 5 تایی

ما قصد داریم در این مقاله بهترین مشاوره روابط عمومی در ونک را به شما عزیزان معرفی کنیم تا در صورت نیاز به آن ها مراجعه کنید. روابط عمومی در زندگی انسان ها نقش مهمی دارند و کیفیت روابط عمومی شما با دیگران می تواند بخش های مختلف زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. داشتن مهارت های اجتماعی می تواند به شما کمک کند با مشکلات خود بهتر برخورد کنید و دوستان خوبی پیدا کنید که برای شما مناسب هستند. ممنون می شویم ما را تا پایان این مقاله یاری کنید.

روابط عمومی چیست؟

انسان موجودی اجتماعی است. ما در طول تاریخ در گروه های اجتماعی زندگی کرده ایم و داشتن روابط عمومی برای سلامت جسمی و روانی ما مهم است و تلاش برای ایجاد و حفظ روابط عمومی قوی می تواند به شما در مدیریت بهتر زندگی کمک کند.

بر اساس روانشناسی روابط عمومی سالم شامل ایجاد و حفظ ارتباطات اجتماعی و عمومی با دیگران است. داشتن روابط نزدیک با اعضای خانواده، دوستان و همکاران بسیار مهم و سازنده است. ایجاد روابط اجتماعی سالم به شما این امکان را می دهد که احساس حمایت و تمرکز بهتر روی وظایف و نقش های خود در زندگی یا حتی در محل کار داشته باشید. روابط دوستانه قوی و ارتباطات عمومی بالا به طور کلی برای سلامت جسمی و روحی شما بسیار مفید است که در صورت ضعف روابط عمومی باید به مشاوره مراجعه نمایید.

روابط عمومی چیست؟

فواید روابط عمومی قوی

روابط عمومی قوی فواید بسیاری برای انسان ها دارد که شامل موارد زیر می شود:

تبادل تجربیات و اطلاعات: یکی از مزایای روابط اجتماعی می توان به تبادل تجربیات و اطلاعات اشاره کرد. هرچه روابط اجتماعی شما قوی تر باشد، تجربه و دانش بیشتری خواهید داشت که در صورت ضعف در روابط اجتماعی می توانید به بهترین مشاوره روابط عمومی در ونک مراجعه نمایید.

جلوگیری از احساس تنهایی: تنهایی احساسی است که در دراز مدت می تواند باعث انزوا و گوشه گیری، افسردگی و مشکلات روحی بسیاری برای انسان ها شود. با معاشرت با دیگران، این احساس را نخواهید داشت و درگیر افسردگی ناشی از تنهایی نخواهید شد.

افزایش روحیه همکاری و کار گروهی: همکاری و کار در یک تیم، مهارتی است که باید آن را به درستی و در طول زمان در خود بسازید. از نظر بهترین مشاوره اعتماد به نفس در ونک داشتن یک رابطه اجتماعی قوی و موثر تا حد زیادی به عملکرد بهتر در فعالیت های جمعی و گروهی کمک می کند.

آشنایی با افراد جدید: یکی دیگر از مزایای روابط عمومی قوی، ملاقات با افراد جدید است. این ملاقات ها به شما کمک می کند تا خلق و خوی بهتر و سالم تری داشته باشید و روابط بین فردی مفیدی ایجاد کنید. فرصت ملاقات با افراد جدید چیزی است که فرد با ایجاد روابط اجتماعی جدید به دست می آورد.

درک بهتر از خود و دیگران: بهبود و تقویت روابط عمومی به شما کمک می کند تا خود و دیگران را بهتر بشناسید و درک کنید. بنابراین شما به وضوح می توانید آگاهی بیشتر از خود و دیگران را در میان افرادی که ارتباطات اجتماعی بالاتر و قوی تری دارند مشاهده کنید.

5 تا از بهترین مشاوره روابط عمومی در ونک را بشناسید!

دکتر شهرزاد خادم

دکتر شهرزاد خادم

دکتر شهرزاد خادم یکی از بهترین مشاوره روابط عمومی در ونک محسوب می شوند. ایشان کارشناس ارشد روانشناسی شخصیت و همچنین عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره و عضو انجمن روانشناسی ایران هستند. شما عزیزان در صورت نیاز می توانید به مطب شخصی ایشان مراجعه نمایید و تحت درمان قرار بگیرید.

خدمات:

 • بهبود روابط زوجین
 • تقویت روابط عممومی
 • مداخلات روانشناختی در طلاق
 • زوج درمانی

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی، نبش کوچه شهریار

شماره تماس: 02188216100

دکتر نینا صادقی

دکتر نینا صادقی

دکتر نینا صادقی دارای مدرک دکترا تخصصی روانشناسی، کارشناسی رشته روانشناسی عمومی، کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی و دکترا تخصصی روانشناسی می باشند. ایشان به عنوان یکی دیگر از بهترین مشاوره روابط عمومی در ونک، مجری کارگاه های شکست های عاطفی، شناخت و تنظیم هیجانی، مداخلات خیانت و همچنین نظریه تدریس و پارادایم های روانشناسی مختص دانشجویان نیز می باشند.

خدمات:

 • درمان و مشاوره در بحران های فردی
 • مشاوره روابط و شکست های عاطفی
 • مشاوره پیش از ازدواج
 • مشاوره روابط عمومی

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی

شماره تماس: 09905758590

دکتر سولماز عبداله زاده

دکتر سولماز عبداله زاده

دکتر سولماز عبداله زاده دارای مدرک دکترا روانشناسی، کارشناسی ارشد روانشناسی و مشاوره جنسی بزرگسال، نوجوان و کودک می باشند. ایشان عضو رسمی سازمان روانشناسی و مشاوره ایران بوده و امکان انجام ویزیت به صورت انگلیسی در مطب ایشان وجود دارد. ایشان در دانشگاه دانشجو نمونه بوده و همچنین مترجم شفاهی در همایش زنان و زندگی شهری نیز بودند و امروزه به عنوان یکی از بهترین مشاوره روابط عمومی در ونک بسیار خوش درخشیده اند.

خدمات:

 • زوج درمان گر
 • مشاور در حوزه های فردی و خانواده
 • مشاوره جنسی
 • مشاوره روابط عمومی

آدرس: تهران، میدان ونک، خیابان ملاصدرا، خیابان شیرازی شمالی

شماره تماس: 09905758590

دکتر علی ایروانی

دکتر علی ایروانی

دکتر علی ایروانی دارای مدرک دکترا روانشناسی و کارشناسی ارشد روانشناسی بالینی است. وی دارای مجوز کار تخصصی از سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران و همچنین عضو در سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، عضو در انجمن روانشناسی ایران و عضو در انجمن روان درمانی ایران می باشند. شما عزیزان می توانید با تعیین نوبت قبلی به مطب ایشان مراجعه نمایید.

خدمات:

 • روان درمانی
 • مشاوره روابط عمومی
 • مشاوره فردی
 • زوج درمانی

آدرس: تهران، خیابان جمالزاده شمالی، خیابان طوسی، پلاک 27

شماره تماس: 02166575313

راه های تقویت روابط عمومی

راه های تقویت روابط عمومی به شرح زیر می باشد:

منفی گویی و شکایت ممنوع است: منفی بودن و شکایت در مکالمات می تواند به یک چالش بزرگ تبدیل شود. موضوعات شاد و بحث های جالب را برای مکالمات خود انتخاب کنید و با انتخاب موضوعات مناسب و شاد، به جای گلایه یا اظهار نظر منفی، تاثیر مثبتی در گفتگوها و روابط اجتماعی خود داشته باشید. مثبت اندیشی راهی مطمئن برای ایجاد تأثیر خوب بر اطرافیان تان است.

به زبان بدن خود توجه کنید: ارتباط غیر کلامی بسیار مهم است. وضعیت بدنی خوب به شما کمک می کند علاقه مند و درگیر به نظر برسید. بنابراین سعی کنید در طول مکالمات خود زبان بدن مناسبی داشته باشید، سر خود را پایین نیاورید و اخم نکنید. با چشم ها و حرکات صورت خود به طرف مقابل نشان دهید که از او و حرف هایش قدردانی می کنید و به او اهمیت می دهید. از نظر بهترین روانشناس عمومی در تهران داشتن زبان بدن خوب راهی عالی برای بهبود مهارت های اجتماعی است.

شنونده خوبی باشید: وقتی می توانید یک ارتباط اجتماعی قوی داشته باشید که هم سخنران خوبی و هم شنونده خوبی باشید. مهم است که بتوانید خود را در جمع به خوبی بیان کنید و گفتگوی خوبی داشته باشید، اما به همان اندازه مهم است که به آنچه دیگران می گویند گوش دهید و اهمیت دهید.

گفتگو را با یک عبارت ساده اما خوب شروع کنید: از نظر بهترین مشاوره روابط عمومی در ونک احوالپرسی و تعارف راهی عالی برای شکستن یخ در روابط عمومی است. نگاهی سریع بیندازید تا مطمئن شوید که فرد عجله ندارد، سپس سلام کنید و گفتگوی خود را با سلام آغاز کنید. گفتگوی خود را با به اشتراک گذاشتن ایده های ساده و پرسیدن سوالات ادامه دهید.

مانند یک فرد با اعتماد به نفس رفتار کنید: شما می توانید مانند یک فرد اجتماعی رفتار کنید، حتی اگر خودتان می دانید که روابط عمومی بدی دارید. تصمیم بگیرید با افراد جدید صحبت کنید و گفتگو را شروع کنید، حتی اگر در مورد این گفتگو نگران یا مضطرب هستید و اجازه ندهید احساسات شما مانع ایجاد روابط اجتماعی قوی شود.

کلام آخر

کیفیت روابط شما با دیگران می تواند بخش های مختلف زندگی شما را تحت تاثیر قرار دهد. داشتن مهارت های اجتماعی می تواند به شما کمک کند با مشکلات خود بهتر برخورد کنید و دوستان خوبی پیدا کنید که برای شما مناسب هستند. متاسفانه امروزه با گسترش شبکه های اجتماعی و افزایش استفاده از فضای مجازی، ارتباطات اجتماعی ضعیف شده است. روابط عمومی ضعیف از خانواده ها شروع می شود و به سطح جامعه سرایت می کند. روابط عمومی ضعیف باعث می شود تا افراد روابط اجتماعی قوی با دوستان، آشنایان و همکاران نداشته باشند و از جامعه به دور بماند.

از شما عزیزان سپاس گزاریم که ما را تا انتهای این مقاله همراهی کردید، سایت روانشناس تو سعی بر این داشته تا شما را با بهترین مشاوره روابط عمومی در ونک آشنا کند. امیدواریم مطالب گفته شده برای شما مفید واقع شده باشد، در صورت داشتن هر گونه پیشنهاد و انتقاد می توانید از طریق سایت با ما در میان بگذارید.

5/5 - (7 امتیاز)

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا